Hakkımızda

Woltmax

Woltmax

Hakkımızda

Hakkımızda

2017 yılında faaliyete başlayan Ortaklar Filtre, Karadeniz’in en donanımlı filtre firması olarak Samsun’da sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız 2017 yılında dünya markası olan Amerika menşei Donaldson Fılter’in Türkiye Distribütörlüğünün yanı sıra 2020 yılında Türkiye’nin en büyük üretici firmalarından Asas Fılter’ın de Distribütörlüğünü almıştır. Firmamız filtre pazarında edindiği deneyim neticesinde alternatif ürünlerin müşterilerimize sunularak ürün gamının genişletilmesi ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için 2021 yılında Woltmax Fıltratıon Solutıons markayı pazara sunmuştur.

Toplam 4000 m2’lik depolama alanı ve 30 çalışanı ile başta Donaldson Fılter ve Asas Fılter olmak üzere grup şirketlerimiz olan Borusan Makina (Caterpıllar) ve Total Madeni Yağlarında bölge distribütörlüğünü üstlenerek, filtre, yedek parça ve madeni yağ ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Firmamızın en büyük hedefi sizleri zengin ürün çeşitliliği ve geniş stok imkanları ile buluştururken, kalite yönetimi esasları çerçevesinde müşteri memnuniyetinde süreklilik sağlamaktır.